internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Carver, CJ Spare Me the Truth
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


CJ Carver

Spare Me the Truth

€ 12.95

Carver is a top notch thriller writer and 'spare Me The Truth is right up there with the best - 'simon KernickFor fans of Lee Child and Jason Bourne, 'spare Me the Truth is the gripping new thriller from the multi-award winning author of Blood Junction.

Text in English


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
Januari 2016
364 gram
198 x 129 x 26 mm
Bonnier Books Ltd gb

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen