internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina rijks
boekenweek
rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Bullock, Emily

Longest Fight

€ 16.95

A debut novel set in 1950s London, amidst the gritty and violent world of boxing. Bullock is a graduate of the UEA Creative Writing MA, and won the Bristol Short Story Prize with her story }My Girl{, which was broadcast on BBC Radio 4. With appeal to fans of Graham Greene, Sarah Waters and Graham Swift


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
305 pagina's
Januari 2015
300 gram
198 x 129 x 22 mm
Myriad Editions gb

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen