internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina rijks
boekenweek
rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Nick Brown

Earthly Gods

€ 31.95


The 6th novel in the }Agent Of Rome{ series, set in Ancient Rome, and featuring Imperial agent Cassius Corbulo. With appeal to fans of Simon Scarrow and Harry Sidebottom


Extra informatie: 
Hardback
Januari 2016
741 gram
234 x 153 x 33 mm
HODDER & STOUGHTON gb


Levertijd: 4 tot 8 werkdagen