internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina boekenweek
boekenweek
boekenweek Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Brown, Alexandra

Great Village Show

€ 14.95

The 2nd book in the series set in the small village of Tindledale, following }The Great Christmas Knit-Off{. Ideal for fans of Jenny Colgan and Trisha Ashley, it`s a warm and witty tale of village politics and personalities

Extra informatie: 
Diversen
Januari 2015
270 gram
197 x 130 x 32 mm
Harper Collins Paperbacks us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen