internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Diverse fiction
Fictie overig algemeen
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Brown, Alexandra

Great Village Show

€ 12.95

The 2nd book in the series set in the small village of Tindledale, following }The Great Christmas Knit-Off{. Ideal for fans of Jenny Colgan and Trisha Ashley, it`s a warm and witty tale of village politics and personalities


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
371 pagina's
Januari 2015
270 gram
197 x 130 x 32 mm
Harper Collins Publ. UK us

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen