internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Britton, Fern

Seaside Affair

€ 12.95

A new novel from the popular TV presenter, this will appeal to fans of Katie Fforde and Trisha Ashley. When the residents of a Cornish seaside town discover that their much-loved theatre is about to be taken over by a coffee chain, they are up in arms. Now in paperback

Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2015
316 gram
198 x 129 x 28 mm
Harper Collins Paperbacks us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen