internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Britton, Fern New Beginnings
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Britton, Fern

New Beginnings

€ 12.95

Paperback edition of the warm and witty debut novel about the ups and downs of life as a TV presenter, from the popular TV presenter. Will appeal to fans of Katie Fforde, Erica James and Jill Mansell. Britton`s autobiography has sold over 250,000 copies

Extra informatie: 
Diversen
Januari 2011
311 gram
197 x 129 x 42 mm
Harper Collins Paperbacks us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen