internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Brellend, Kay

Coronation Day

€ 11.95

An original novel set at the time of the Queen`s coronation, which ties in with the Diamond Jubilee this year. From the author of }The Street{ and }The Family{. For fans of Martina Cole and Josephine Cox

Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2012
253 gram
197 x 129 x 29 mm
Harper Collins Paperbacks us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen