internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Michelle Birkby

House at Baker Street

A Mrs. Hudson and Mary Weston Investigation

€ 12.95


A cosy crime mystery for fans of Arthur Conan Doyle and Anthony Horowitz. When Sherlock Holmes turns away the case of persecuted Laura Shirley, Mrs Hudson, the landlady of Baker Street, and Mary Watson resolve to take it on themselves



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
352 pagina's
Januari 2016
255 gram
197 x 130 x 23 mm
PICADOR gb


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen