internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Barbash, Tom Stay Up With Me
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Barbash, Tom

Stay Up With Me

€ 14.95

Now in paperback, this is a short story collection from the acclaimed American author of }The Last Good Chance{. In the tradition of classic story writers such as John Cheever and Tobias Wolff, it will appeal to fans of Lorrie Moore, Nathan Englander and D.W. Wilson

Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2015
243 gram
198 x 130 x 18 mm
SIMON & SCHUSTER gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen