internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Barbara Wood

Ecliptic

€ 14.95

A rich, multi-layered and mesmerising novel that will appeal to readers who love Kazuo Ishiguro, Eleanor Catton and David Mitchell

The author:
Barbara Wood is the internationally bestselling author of eighteen novels. 'she lives in Riverside, California.

Text in English

Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2016
506 gram
198 x 130 x 35 mm
SCRIBNER gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen