internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina rijks
boekenweek
rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Astley, Judy

Look of Love

€ 22.95

A new novel from the prolific author of }All Inclusive, Away From It All, Blowing It{ and many others. Over a million copies of Astley`s novels have been sold, and she will appeal to fans of Jill Mansell, Jane Green and Katie Fforde

Extra informatie: 
Hardback
Januari 2011
113 gram
206 x 137 x 32 mm
Bantam Press us

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen