internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Arcangel, Cory

Working On My Novel

€ 9.95

A work of fiction about the act of writing fiction, created of tweets, from an artist of the digital age. For readers of Emily Dickinson, David Foster Wallace and Zadie Smith

Extra informatie: 
Diversen
Januari 2014
257 gram
198 x 129 x 19 mm
PENGUIN GROUP gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen