internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Arango, Sascha

Truth and Other Lies

€ 22.95

A dark and clever thriller introducing sociopath Henry Hayden, for fans of Tom Ripley and Herman Koch`s }The Dinner{. Famous novelist Henry Hayden has a perfect life, but his success depends on a carefully maintained lie. A lie he will stop at nothing to protect

Extra informatie: 
Diversen
Januari 2015
765 gram
234 x 153 x 34 mm
SIMON & SCHUSTER gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen