internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Vertaalde literaire roman,novelle
Bij u in huis op: dinsdag
Met koeriersdienst: maandagavond bezorgd


Amos Oz

Onder vrienden DL

€ 12.95


Onder vrienden van Amos Oz speelt zich af in een kibboets in de jaren vijftig. Alles draait om gelijkheid, naastenliefde en saamhorigheid, maar de regels zijn streng en sommige inwoners vinden het leven in deze hechte gemeenschap benauwend. Amos Oz beschrijft de eenzamen, de mensen die zich minder goed kunnen aanpassen. Onder vrienden is een onvergetelijk portret van een tijdperk en het idee van een perfecte samenleving. Voor de lezers van David Grossman en Meir Shalev. ‘Amos Oz zet met zijn superieure pen Israël neer als een spannend en soms grappig land vol kleurrijke tegenstrijdigheden.’ – Trouw Amos Oz (Jeruzalem, 1939) wordt wereldwijd gezien als een van de grootste hedendaagse schrijvers. Zijn autobiografische roman Een verhaal van liefde en duisternis werd een wereldwijde bestseller. dwarsligger® 378


Extra informatie: 
Paperback / softback
November 2015
82 gram
121 x 84 x 12 mm
Dwarsligger
Achterkant:
Bekijk de achterkant


Bij u in huis op: dinsdag
Met koeriersdienst: maandagavond bezorgd
Dit artikel is aanwezig in onze winkel