internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Alison, Rosie

Very Thought of You

€ 12.95

Anna Sands, an eight-year-old evacuated from London to escape the impending Blitz, is drawn into the unravelling relationship of the childless couple who have opened their Yorkshire estate to evacuees. For readers of L.P. Hartley`s }The Go-Between{ or Ian McEwan`s }Atonement{

Extra informatie: 
Diversen
Januari 2015
381 gram
210 x 150 x 22 mm
Alma Books Ltd gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen