internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina rijks
boekenweek
rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Verhalenbundels
Al-nakib, Mai The Hidden Light of Objects
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Al-Nakib, Mai

Hidden Light of Objects

€ 13.95

Winner of the 2014 First Book Award from Edinburgh International Book Festival.For fans of Alice Munro and Lorrie Moore.A young girl, renamed Amerika in honor of the United St


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
237 pagina's
Januari 2015
381 gram
210 x 150 x 22 mm
Bloomsbury Pub Plc USA

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen