internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Aitcheson, James

Knights of the Hawk

€ 11.95

3rd novel in the {Conquest: 1066: The Bloody Aftermath{ series. 5yrs after the Battle of Hastings, and only a desperate band of rebels stands between King William and absolute conquest. Appeal for fans of Bernard Cornwell and Simon Scarrow

Extra informatie: 
Diversen
Januari 2014
471 gram
198 x 129 x 33 mm
ARROW us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen