internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina rijks
boekenweek
rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Vertaalde literaire roman,novelle
Bij u in huis op: woensdag
Bestel vóór: 17:00


Dirk Husemann

Een olifant voor Karel de Grote

€ 24.99


Een olifant voor Karel de Grote is een meeslepend epos van de nieuwe meesterverteller Dirk Husemann. Hij heeft zich gebaseerd op een avontuurlijke trektocht die werd gemaakt in het jaar 802. Dit boek is een echt spannende en ruige historische roman, voor de liefhebbers van Ildefonso Falcones en Ken Follett. De jood Izak en zijn slaaf reizen vanuit de Oriënt naar Aken. Ze hebben een waterklok en een schaakspel bij zich, maar ze voeren ook een witte olifant mee: het vredesgeschenk van de kalief van Bagdad voor Karel de Grote. Iedereen die ze tegenkomen is doodsbang voor het monster uit de hel. In dezelfde tijd maken twee nonnen een voetreis naar de keizer; ze willen hem spreken omdat hun klooster is verwoest. Onderweg beleven de vrouwen ongelofelijke avonturen en lijden ze heftige ontberingen. Alle wegen naar Aken kruisen elkaar in de besneeuwde Alpen – maar niet iedereen zal het doel bereiken. ‘Spannende historische roman, met een vloeiende en pakkende stijl.’ Frankfurter Neue Presse


Extra informatie: 
Paperback / softback
416 pagina's
Oktober 2016
612 gram
230 x 151 x 33 mm
Luitingh Sijthoff


Bij u in huis op: woensdag
Bestel vóór: 17:00
Dit artikel is aanwezig in onze winkel



Andere titels binnen de rubriek:
Vertaalde literaire roman,novelle
Deze week nieuw verschenen titels binnen deze rubriek:
<b>Arundhati  Roy</b>,De god van Kleine Dingen
Arundhati Roy
De god van Kleine Dingen

<b>Raphaëlle  Giordano</b>,Je tweede leven begint als je begrijpt dat je er maar één hebt
Raphaëlle Giordano
Je tweede leven begint als je begrijpt dat je er maar één hebt

<b>Abbi  Glines</b>,Verboden vrucht-omnibus
Abbi Glines
Verboden vrucht-omnibus

<b>Abbi  Glines</b>,Sea Breeze Alleen voor haar
Abbi Glines
Sea Breeze Alleen voor haar
Sea Breeze 2

<b>Arundhati  Roy</b>,Het ministerie van Opperst Geluk
Arundhati Roy
Het ministerie van Opperst Geluk

<b>Delphine de Vigan</b>,Niets weerstaat de nacht
Delphine de Vigan
Niets weerstaat de nacht

<b>Amanda  Prowse</b>,Het spel - grote letter uitgave
Amanda Prowse
Het spel - grote letter uitgave

<b>Nina  George</b>,Hotel aan het einde van de wereld - grote letter uitgave
Nina George
Hotel aan het einde van de wereld - grote letter uitgave

<b>Constance  Leisure</b>,Amour Provence - grote letter uitgave
Constance Leisure
Amour Provence - grote letter uitgave

<b>Elizabeth  Strout</b>,Amy en Isabelle
Elizabeth Strout
Amy en Isabelle

<b>Gerard  Donovan</b>,Winter in Maine
Gerard Donovan
Winter in Maine

<b>Jess  Walter</b>,De dagen erna
Jess Walter
De dagen erna

<b>Zofia  Nalkowska</b>,MEDAILLONS
Zofia Nalkowska
MEDAILLONS

<b>Regina  Jennings</b>,Verstrikt
Regina Jennings
Verstrikt

<b>Christina  Lauren</b>,STOUTER 5 - ONGEDWONGEN & ONGEZIEN
Christina Lauren
STOUTER 5 - ONGEDWONGEN & ONGEZIEN

<b>Joachim  Meyerhoff</b>,Alle doden vliegen hoog
Joachim Meyerhoff
Alle doden vliegen hoog

<b>Ray  Bradbury</b>,Fahrenheit 451
Ray Bradbury
Fahrenheit 451

<b>Sinclair  Lewis</b>,Dat gebeurt hier niet
Sinclair Lewis
Dat gebeurt hier niet


Populaire titels binnen deze rubriek:
<b>Elena  Ferrante</b>,De nieuwe achternaam
Elena Ferrante
De nieuwe achternaam
De Napolitaanse romans 2

<b>Annie  Proulx</b>,Schorshuiden
Annie Proulx
Schorshuiden

<b>Jonas  Jonasson</b>,De 100-jarige man die uit het raam klom en verdween
Jonas Jonasson
De 100-jarige man die uit het raam klom en verdween

<b>Santa  Montefiore</b>,De laatste roos van de zomer
Santa Montefiore
De laatste roos van de zomer
De terugkeer van de vrouwen van Deverill

<b>Graeme  Simsion</b>,Het Rosie Project en Effect
Graeme Simsion
Het Rosie Project en Effect

<b>Elena  Ferrante</b>,Wie vlucht en wie blijft
Elena Ferrante
Wie vlucht en wie blijft
De Napolitaanse romans 3

<b>C.S. Lewis</b>,Kronieken van Narnia 7 ex
C.S. Lewis
Kronieken van Narnia 7 ex
De kronieken van Narnia

<b>R.J.  Ellory</b>,Broedertwist
R.J. Ellory
Broedertwist

<b>Benedict  Wells</b>,Het einde van de eenzaamheid
Benedict Wells
Het einde van de eenzaamheid

<b>Jane  Gardam</b>,Een onberispelijke man
Jane Gardam
Een onberispelijke man

<b>Jonas  Jonasson</b>,Gangster Anders en zijn vrienden (en een enkele vijand) DL
Jonas Jonasson
Gangster Anders en zijn vrienden (en een enkele vijand) DL

<b>Nora  Roberts</b>,Alles voor elkaar - Inn BoonsBoro 3
Nora Roberts
Alles voor elkaar - Inn BoonsBoro 3

<b>Roberto  Bolano</b>,2666
Roberto Bolano
2666

<b>Homeros</b>,Ilias & Odysseia
Homeros
Ilias & Odysseia

<b>David Grossman</b>,De uitvinder van geheimen
David Grossman
De uitvinder van geheimen