internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Vertaalde literaire roman,novelle
Bij u in huis op: dinsdag
Met koeriersdienst: maandagavond bezorgd


Dirk Husemann

Een olifant voor Karel de Grote

€ 24.99


Een olifant voor Karel de Grote is een meeslepend epos van de nieuwe meesterverteller Dirk Husemann. Hij heeft zich gebaseerd op een avontuurlijke trektocht die werd gemaakt in het jaar 802. Dit boek is een echt spannende en ruige historische roman, voor de liefhebbers van Ildefonso Falcones en Ken Follett. De jood Izak en zijn slaaf reizen vanuit de Oriënt naar Aken. Ze hebben een waterklok en een schaakspel bij zich, maar ze voeren ook een witte olifant mee: het vredesgeschenk van de kalief van Bagdad voor Karel de Grote. Iedereen die ze tegenkomen is doodsbang voor het monster uit de hel. In dezelfde tijd maken twee nonnen een voetreis naar de keizer; ze willen hem spreken omdat hun klooster is verwoest. Onderweg beleven de vrouwen ongelofelijke avonturen en lijden ze heftige ontberingen. Alle wegen naar Aken kruisen elkaar in de besneeuwde Alpen – maar niet iedereen zal het doel bereiken. ‘Spannende historische roman, met een vloeiende en pakkende stijl.’ Frankfurter Neue Presse


Extra informatie: 
Paperback / softback
416 pagina's
Oktober 2016
612 gram
230 x 151 x 33 mm
Luitingh Sijthoff


Bij u in huis op: dinsdag
Met koeriersdienst: maandagavond bezorgd
Dit artikel is aanwezig in onze winkel